Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

Новини

Тиждень психології – це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події, іноді незабутні враження та відкриття нового в собі.
Метою тижня являється залучення до психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу, популяризація науки психології в гімназії .

22 квітня, в Міжнародний день Землі учні початкових класів нашої гімназії відправились на екскурсію до Музею лісу.
Прогулялись "Екологічною стежиною", де находили аж 6000 кроків, загадували бажання 190-річній сосні, обіймались з кількасотлітніми дубами щастя, здоров'я та любові, ознайомились з флорою та фауною нашого регіону, типами ґрунтів та історією лісу від найдавніших часів до сьогодення, дізнались про розвиток сучасного лісового господарювання.
А ще бавилися, веселилися, обідали на свіжому повітрі і загалом гарно і змістовно провели час.

"Ніколи не сумнівайтеся, що невелика група вдумливих і свідомих громадян може змінити світ."
Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Ми з четвертокласниками теж долучились до питань збереження навколишнього середовища- говорили про екологічні проблеми України, забруднення водойм, лісів, екологічну свідомість та раціональне використання природних ресурсів.
А ще створили екологічний проєкт "Збережемо Землю! За життя без сміття!"

18 квітня до нашого закладу освіти завітали батьки майбутніх першокласників 2024 року. Знайомилися, обмінювались інформацією з майбутньою вчителькою, творили, вирізали і малювали, загалом гарно та якісно провели час.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» учні, вчителі та техпрацівники прибрали прилеглу територію гімназії, навели лад в закладі освіти.
Дбати про довкілля - обов’язок кожного!

18 квітня в гімназії пройшов День ЦЗ, до участі в заході долучилися учні 1-9 класів, педагоги та працівники закладу освіти. Серед запланованих заходів увагу здобувачів освіти було зосереджено на правилах безпеки під час війни, алгоритмі дій під час повітряної тривоги, правилах поведінки в укритті. А головне було вкотре відпрацьовано евакуацію з приміщення згідно затвердженого плану та сигнал ЦЗ "Увага всім!".

Вивчаючи тему<<Я в бібліотеці>>, учні 2 класу відвідали публічно-шкільну бібліотеку. Як завжди гостинно дітей зустріла бібліотекарка- Рахільчук Катерина Миколаївна. Школярі дізналися, що книги зберігаються на стелажах, кожна розташована в алфавітному порядку, поповнили свій словниковий запас словами: <<абонемент>>, <<формуляр>>, <<читальний зал>>, <<книгосховище>>. Також діти ознайомилися з виставками, які є в бібліотеці, розгадували загадки, грали в ігри, шукали книги на стелажах за абеткою, пригадали правила поведінки у бібліотеці. Щиро вдячні Катерині Миколаївні за такий насичений та цікавий урок!

У рамках місячника "Зелена весна" учні 5 класу взяли участь у акції "Посади дерево". У ході якої діти посадили: 1 яблуню, 3 вишні, 6 кущів сиру та 6 вершків.
Нехай і наш міні сад стане маленькою частинкою "Садів Перемоги"

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

У четвер 4 квітня в приміщенні сільського клубу адміністрація Борщівської гімназії зібрала батьків учнів 1-9 Розпочались збори обрядом зустрічі весни, який показали вихованці гуртка «Вокальний спів» під керівництвом Стасюк І. Д.
Директор школи Ковальчук Н. В. розповіла про підсумки самооцінювання за напрямом педагогічна діяльність.
Гаврилюк Л. В. ознайомила батьків з результатами анкетування серед учнів щодо булінгу.
Практичний психолог Кашецька З. О. здійснила психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу.
По завершенню заходу усі присутні мали змогу висловитись та отримати відповіді на запитання.

Релаксаційну хвилинку обіймів після весняних канікул організував і провів нушівець, шестикласник Микита Янковський для учнів і вчителів, аби всі відчули себе трішки щасливішими. Всі виконували побажання записок із чарівної торбинки: обійми всіх, обійми тих, хто в окулярах, обійми того, хто сумує, обійми улюбленого вчителя, обійми нижчого за себе та ін. Ця вправа на психоемоційну підтримку всім підняла настрій та створила чудову атмосферу не лише на уроці, але і до кінця дня навчання.

Народне прислів'я каже: «Книга для дітей, що волога для полів». 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги, то ж з нагоди цього чудового дня учні 2 класу разом з класним керівником відвідали храм таємниць і знань – бібліотеку, та щиро вдячні бібліотекарю, Рахільчук Катерині Миколаївні, за насичений інформацією захід, який вона провела для гостей.
Ми занурилися в чарівний світ книги: дізналися про історію виникнення свята, розгадали кросворд, відновили деформовані прислів'я, взяли участь у вікторині «Мільйон дитячих книг», читали крилаті вислови про книги. Також отримали в подарунок чудові закладки, які розфарбували власноруч.

Красою квітень усіх вітає,
Теплом і цвітом, нас зустрічає...
Пташиний щебет усіх чарує,
Земля квітує й радість дарує.

У рамках Всеукраїнської програми "Школа JuniorS" у закладі Малолюбашанської гімназії була проведена "Ліга сміливих". Учасниками заходу стали учні Борщівської та Малолюбашанської гімназій.

Змістовне дозвілля учнів - один із способів згуртувати дітей наповнити їх позитивними емоціями та незабутніми враженнями, а ще різновид психоемоційної підтримки. Тому педагоги гімназії вкотре організували екскурсію вихованців до Рівного. Учні 5 та 8 класів переглянули виставу у Рівненському обласному музично-драматичному театрі, відвідали Музей бурштину, мали активну прогулянку весняною Лебединкою , смакували стравами у MсDonald's. Спільними зусиллями цей весняний день для учасників поїздки став незабутнім.

Весела веснянка лунає, весну закликає...
Саме таким колоритним, насиченим дійством зустріли вихованці Борщівської гімназії членів засідання предметно-методичної комісії "Початкова освіта". Діти співали веснянки та пісні , водили хороводи, грали в ігри, декламували твори, дарували первоцвіти, закликали птахів та пригощали тістечками- жайворонками. Все це вдалося Ірині Дмитрівні, вчительці мистецтва, об'єднати в чарівну казку українознавства, поезію нашої країни, а ще провести майстер- клас з учителями.
Директорка гімназії Наталія Вікторівна ознайомила колег із закладом, його історією та особливостями освітньої діяльності. Працюючи над темою "Педагогіка партнерства - ключовий компонент формули НУШ", говорили про те, як бачити людину по-іншому в НУШ, нагадали нормативні документи з теми, порівняли традиційну роботу з батьками та новітню, поділилися реалізацією проєктів партнерської взаємодії у діяльності вчителя початкової школи. Для цього використали інтерактивну хмаринку слів, розіграли інсценізації, проаналізували статистику, провели гру. Поділилися новим форматом зустрічей з батьками як інструментом ефективної співпраці через вправу "Білборд "Клімат, що запрошує", під час якої колеги "рекламували" вид роботи з батьками.
Психолог закладу розкрила питання психолого-педагогічного супроводу школярів в освітньому процесі.
На підсумковому етапі була робота в групах над створенням лепбуків для зустрічі з батьками з теми "Ідемо в 1 клас", "Булінгу - ні!", "Оцінювання НУШ". Як висновок є слова В.Сухомлинського "Тільки разом з батьками, спільними зусиллями, вчителі зможуть дати дітям велике людське щастя".

Участь в обласному семінарі як один із способів самоосвіти педагогів під час весняних канікул. Дякуємо лабораторії національно-патріотичного виховання РОІППО за організацію змістовного, цікавого і сучасного заходу - презентації гри-синергії "Своєрідна нація".

25 березня 2024 року проведений відбірковий етап огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед закладів загальної середньої освіти Малолюбашанської сільської ради.

Влаштовуйся зручніше,
Ми всі тебе чекаємо давно!
З тобою на душі стає тепліше,
А що там за прогнозом- все одно...